Nejdůležitější je Vaše zdraví. CHRAŇTE SE !

Nano rouška BFE99 IIR BALERINA - balení 10ks - Blue stems

Kód: 13285
Neohodnoceno
290 Kč –36 %
Rousky116
290 Kč –36 % 185 Kč 152,89 Kč bez DPH
Skladem (16 balení)
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Dopřejte si i vy maximálního komfortu v případech nutnosti používání dýchacích ochranných pomůcek. Tyto zdravotnické obličejové masky dokázaly propojit protichůdné požadavky na jemnost filtrace a nízkou prodyšnost! Je zdravotnickým prostředkem I. třídy s hodnotou BFE 99 %. BFE je ukazatelem efektivity filtrace. Skvělá prodyšnost, to vše navíc při kvalitním dílenském zpracování, hygienickém balení a s jistotou výroby v ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNOSTI

Námi dodávané roušky a respirátory obsahují speciální filtrační membránu, vykazující vynikající účinnost záchytu v třídě ultrajemných částic (20-500nm). Je velmi rozdílná od běžně používaných materiálů typu melt-blown či dalších nanotechnologií. Nanovlákenné filtrační membrány sice mají vysokou filtrační účinnost, ale nedá se v nich komfortně dýchat, jsou málo prodyšné. Materiály typu melt-blown navíc využívají elektrostatického náboje, který velmi rychle klesá, a s ním se snižuje i filtrační schopnost tohoto materiálu. Zvolená filtrační vrstva u našich roušek využívá výrobně principu elektrospinningu, což přispívá reálně k delší životnosti roušek a respirátorů při zatížení při zachování parametrů vynikající prodyšnosti. Nízké tlakové ztráty při dýchání rovněž minimalizují průnik vzduchu na styku okraje respirátoru s obličejem, a tím se snižuje riziko nežádoucího průchodu pevných částic mimo filtrační vrstvu. Roušky a respirátory byly kromě jiných institucí také testovány přímo na filtrační účinnost proti viru COVID-19 na Technické Univerzitě v Liberci. Jejich špičkové laboratorní vybavení kromě jemných metod umožňuje certifikovaně měřit a testovat i záchyt extrémně malých částic pomocí přístroje německé firmy PALAS. Mají dle provedených testů pro částice velikosti COVID-19 filtrační účinnost přes 98,6 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
Vážení zákazníci, velmi se omlouváme, ale dodání je momentálně zpožděné díky vládnímu nařízení, Snažíme se urychlit veškeré dodávky. Děkujeme za trpělivost.