Nejdůležitější je Vaše zdraví. CHRAŇTE SE !

NF PLUS+ Black Sterilizace a dezinfekce Nanovláken, roušek a respirátorů - SPREJ ALU 100ml 70% Isopropanol

Kód: 37649
399 Kč –40 %
989 nf plus black sterilizace a dezinfekce nanovlaken rousek a respiratoru sprej alu 100ml 70 isopropanol
399 Kč –40 % 239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Velká a šetrná dezinfekční síla. Nepoškozuje podklad ani filtrační vlastnosti. Česká výroba.

  •  Hliníková lakovaná matně černá lahvička limitované série 

Šetrný a univerzální dezinfekční čistič.

  • Ničí viry, bakterie i plísně a další mikroby.
  • Vhodný na většinu povrchů jako i kov, dřevo, plasty a filtrační textílie
  • Nepoškozuje podklad
  • Rychle se odpařuje z povrchů a nezanechává pachové stopy

 Obsahuje Isopropanol 70% vodný roztok p.a.Díky krystalicky čistým dezinfekčním vlastnostem prodlužuje výrazně životnost respirátorů a roušek z nanovláken, ale i dalších filtračních materiálů bez ztráty filtračních vlastností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NF PLUS+ Black Čistič  70% Isopropylalkohol (Isopropanol)

 Limitovaná série v matně černé hliníkové lahvičce Sterilizační a čistící dezinfekce a odmašťovač v jednom balení s aerosolovým rozprašovačem.Čistič je vyrobený na bázi isopropylalkoholu a jeho složení je přímo doporučováno výrobci nanovláken ke sterilizaci nanovlákenných výrobků.Díky složení je nejvhodnější pro sterilizaci roušek a respirátorů a dalších materiálů jako jsou bavlněné, polyesterové, polyamidové a veškeré další netkané textílie.Nezpůsobuje zanášení nanovlákenné membrány a filtračních textílií a tím neomezuje jejich filtrační účinnost. Nepoškozuje podklad. Funguje i jako čistící a odmašťovací prostředek na dřevo, kov a plast a další povrchy.
  • Rychle se odpařuje z povrchu
  • Nezanechává žádné pachové stopy
  • Nezanechává skvrny.
Díky NF PLUS+ zvýšíte mnohonásobně životnost vašich roušek i nanovlákenné membrány, také prodloužíte dobu nošení respirátorů a ochranná pomůcka neztratí svoje filtrační vlastnostiVětšina jiných dostupných dezinfekcí na trhu bohužel obsahuje další příměsi, které by mohly zanášet nanovlákennou membránu a znehodnotit ji, proto jiné prostředky rozhodně nedoporučujeme používat.Isopropylalkohol 70% vodný roztok je velmi šetrná kapalina a je nejčastěji používaným dezinfekčním prostředkem ve zdravotnictví. Důležité je, že pouze vodný roztok vyššího obsahu isopropylalkoholu působí jako dezinfekce. Používá se k dezinfekci rukou a povrchu ve zdravotnictví a také ochranných pomůcek.Funguje tak, že zabíjí mikroorganismy rozpuštěním plazmatické membrány buněčné stěny. Plazmatická membrána gramnegativních bakterií se skládá z tenké vrstvy peptidoglykanu, který se snadno zničí alkoholem. Proto je 70 procent isopropylalkoholu známé jako farmaceutický alkohol.Voda je také nutná k denaturaci proteinů buněčné membrány a působí jako katalyzátor reakce. Důležitou roli hraje také doba kontaktu alkoholu s organismem. Vodnému roztoku s vyšším obsahem IPA trvá déle, než se z povrchu odpaří, čímž se prodlouží doba kontaktu. Proto tento prostředek splňuje oba požadavky pro čistou a řádnou dezinfekci a sterilizaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.